Inkart Refuel

Graag 1 rekening per tafel. Vanaf 8 personen max. 4 verschillende gerechten a.u.b. (kinderen niet inbegrepen)
Info over allergenen op aanvraag. De samenstelling van de producten kan veranderen. De allergenenlijst is opgemaakt op basis van de leveranciers info.
Opgelet kruisbesmetting is niet 100% uit te sluiten.

Refuel Food & Drinks

Brandstof voor je raceplezier

Bij Inkart beleef je niet alleen plezier op het circuit, maar word je ook culinair verwend in onze Refuel Food & Drinks. De inspiratie voor onze unieke inrichting haalden we op grote race-evenementen. Omringd door motorsportcollectibles geniet je bij ons van een frisse pint en een gezellige babbel, eventueel vergezeld van een knabbel. Meer trek? Dat kan ook! Van lunchen en uitgebreid dineren tot barbecueën: bij Refuel Food & Drinks vind je het allemaal.

Hou je van variatie? Bij de start van elk seizoen stelt onze chef een verrassende, heerlijke en diverse menukaart samen. Zo is er altijd iets nieuws te ontdekken en kan iedereen genieten van een verfijnde maaltijd. Kijk hieronder alvast wat Refuel Food & Drinks voor jou in petto heeft!

Bbq formules

Onze winter barbecue formules zijn beschikbaar vanaf 1 november tot 31 maart.

Francorchamps menu

ON THE GRILL
Boerengrillworst
Beef-burger, pull-beef
Tonijnfilet met sojasaus, sesamolie, look en gember in BBQ -pan

IN THE SMOKER OVEN
Smokey brasvar varkenshaasje

BBQ WARME GROENTJES
Aardappel-tortilla wafel
Spekrolletjes met boontjes in kruidenboter
Witloof, honing en rode balsamico

BBQ SALADES
Gegrilde paprika in olijfolie, look en oregano
Rucola met sinaasappel, walnoot en rode biet

SAUZEN & BROOD
Bearnaise, mayonaise, cocktailsaus
Geroosterd pocket broodje

DESSERT
Pastel de nata

€49

per persoon

Prijzen zijn smile, service en btw inbegrepen.
Enkel te reserveren vanaf 10 personen.
Vegetarische en halal opties mogelijk.

Openingsuren Refuel

Onze Refuel keuken is open op vrijdagavond, zaterdag en zondag. Zie uren hieronder.

Vrijdag

18u – 21u30

Zaterdag

11u – 21u30

Zondag

11u – 19u

Wens je op andere dagen te reserveren? Dat kan voor groepen vanaf 12 personen.
Neem hiervoor tijdig contact met ons via 03 866 18 19.

Galerij

Van smakelijke gerechten tot spannende races: bij Inkart draait alles om unieke ervaringen. Laat je inspireren door het unieke racevibes geïnspireerde interieur, heerlijke gerechten en gezellige sfeer. Zin om het zelf te ervaren? Kom langs en geniet!

Let's start racing!​

Een volle buik geeft volle kracht! Na een heerlijke maaltijd bij Refuel Food & Drinks ben je helemaal opgeladen om weer het circuit op te gaan. Geniet van een uitgebreid diner of een snelle hap en voel hoe je energie terugkomt, klaar om jouw rondetijden te verbeteren. Of je nu kiest voor een seizoensgerecht van onze chef, een snelle hap, of een uitgebreide barbecue, ons menu biedt de perfecte brandstof om jouw race-ervaring compleet te maken.

Na het eten is het tijd om gas te geven! Bij Inkart hebben we races en stages voor iedereen: bedrijven de competitie aangaan tijdens uitdagende teambuildingsessies, terwijl adults hun grenzen verleggen in Grand Prix-formaten of endurancewedstrijden. Juniors en kids worden niet vergeten: zij kunnen veilig en vol plezier kennismaken met het racen in aangepaste karts. Of je nu een beginner bent of een ervaren racer, wij hebben alles in huis voor een onvergetelijke dag vol snelheid en adrenaline.